O firmie

linie

Koncentrujemy się na jakości, wydajności i niezawodności

Rzekiecki Coatings jest firmą rodzinną z siedzibą w Jankowie Przygodzkim od 2022 roku. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości farb proszkowych marki BPC Boyasan Powder Coating.

Dysponujemy bogatą ofertą kolorów oraz akcesoriami ochronnymi do malowania proszkowego, takimi jak maski, kombinezony. Działamy na terenie całej Polski, obsługujemy zarówno duże jak i małe firmy umożliwiając wysyłkę towaru.

linie

Najwyższej jakości
produkty firmy BPC Boyasan

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług w zakresie malowania proszkowego w najbardziej efektywny i odpowiedzialny sposób, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Dbamy o rozwój
i innowacje

Wiemy jak istotna jest innowacyjność dla sukcesu w biznesie. Dlatego dużo inwestujemy w laboratoria badawczo-rozwojowe oraz prace badawczo-rozwojowe w celu opracowywania wysokiej jakości produktów poprzez innowacje.

Ciągłe badania
i ulepszenia

Zaspakajamy szeroki zakres potrzeb kolorystycznych, od matowego po błyszczący, przy wysokich standardach jakości, przyjazności dla środowiska, krótkich terminach dostaw i doskonałej obsłudze klienta.

Certyfikacja wysokiej
jakości produktów

linie

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.